فیلم آموزش فارسی (Skype For Business 2015 (Lync Server به صورت عملی

آموزش مالتی مدیای رایگان فرزان

گروه آموزشی فرزان برای علاقه مندان شبکه، آموزش هایی را به صورت فیلم آموزشی فارسی در زمینه شبکه و مجازی سازی ارائه می دهد تا مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد، در هر نوبت، دانلود یکی از مباحث پر کاربرد آموزشی را در نظر گرفته ایم تا ضمن ارائه خدمات آموزشی خود به شما عزیزان، با سبک آموزشهای ما نیز آشنا شده و پیشنهادات خود را برای دوره های آموزشی درخواستی یا سبک به کار گرفته شده در این آموزشها با ما در میان بگذارید.


 

آموزش رایگان تصویری آموزش فارسی دوره:

مایکروسافت (Skype For Business 2015 (Lync Server

بعنوان یکی دیگر از آموزش های رایگان قصد داریم دوره آموزشی Skype For Business 2015 را به صورت آموزش تصویری به زبان فارسی ارائه دهیم. در این آموزش نخست مباحث به صورت تئوری بیان می گردد و سپس به صورت کامل نحوه پیکربندی به صورت کاملاً عملی آموزش داده شده است.

مقدمه:

Microsoft Skype for Business اولین محصول شرکت مایکروسافت بر مبنای نرم افزار محبوب Skype بعد از خریداری این شرکت است. این نرم افزار در واقع نسل جدید Microsoft Lync Server می باشد و از این پس نرم افزار Lync با نام Skype for Business شناخته و به بازار آی تی معرفی می‌شود. این نرم افزار جدید با قابلیت‌های فراوان و ترکیب دو نرم افزار Lync و Skype وارد بازار شده است و مایکروسافت در نظر دارد به زودی نرم افزارهای Microsoft Lync Online و Office 365 نیز ملحق به نرم افزار Skype for Business شده و ارتقا خواهند یافت. این نرم افزار برای ایجاد تماس های ویدئو کنفرانس‌های چند نفره کاربرد بسیاری دارد و امروزه سهم مهمی از ارتباط های برون سازمان و درون سازمانی را بر عهده دارد. مواردی از قبیل: برقراری تماس از طریق اینترنت، چت صوتی، تصویری و متنی از قابلیت‌های اصلی این نرم افزار بوده که به مدیران و کارشناسان آی تی در شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا کنفرانس‌های خود را در هر گوشه جهان از طریق بستر اینترنت و نرم افزار Skype انجام دهند. تمامی حساب‌های کاربری پیشین نرم افزار پیام رسان Skype هنوز در حال کار می باشد و مایکروسافت عنوان کرده است که در حال مهاجرت از Skype به Skype for Business در آینده نزدیک می باشد. همچنین کاربران قدیمی که در سازمان خود از ورژن های Lync Server و Lync Online استفاده می کنند به سیستم جدید ارتقا خواهند یافت و برای این منظور کافی است تا نسخه جدید را نصب و راه اندازی کنند.


>برای مشاهده نمونه فیلم ها نیاز به برنامه  WinRAR و Media Player خواهید داشت.<<

برای دانلود مباحث پیشنهاد می شود از نرم افزارهای دانلود منجر استفاده نمایید و همین طور نیاز خواهید داشت که فیلم هایی که چند پارت (چند قسمت) می باشند را در یک فولدر قرار داده و از حالت فشرده خارج نمایید. همین طور پیشنهاد می شود برای مشاهده فیلم ها از Media Player و به صورت Full Screen استفاده نمایید.

۱٫ معرفی دوره آموزشی Skype For Business 2015، بررسی تاریخچه، ورژن ها و قابلیت های کاربردی و …
(مدت زمان آموزش این فیلم ۳۱ دقیقه می باشد.)

لینک دانلود فیلم مالتی مدیای آموزشی (۳۰MB)


۲٫ بررسی Role های مربوط به Skype، بررسی High Availability HA، بررسی توپولوژی های استفاده از Skype در شبکه
(مدت زمان آموزش این فیلم ۲۶ دقیقه می باشد.)

لینک دانلود فیلم مالتی مدیای آموزشی (۳۸MB)


۳٫ بررسی پیش نیاز های نصب مورد نیاز Skype For Business 2015
(مدت زمان آموزش این فیلم ۳۲ دقیقه می باشد.)

لینک دانلود فیلم مالتی مدیای آموزشی (۵۸MB)


۴٫ پیاده سازی مراحل نصب  Skype For Business 2015
(مدت زمان آموزش این فیلم ۲۶ دقیقه می باشد.)

لینک دانلود فیلم مالتی مدیای آموزشی (۶۰MB)

به زودی آمورش های تصویری رایگان بیشتری از این دوره ارائه خواهد شد…


مقاله آشنایی با آشنایی با ورژن جدید برنامه Lync Server به نام ۲۰۱۵ Skype for Business


برای مشاهده معرفی کامل این دوره بین المللی به لینک زیر مراجعه نمایید:

معرفی وب سایت رسمی شرکت مایکروسافت و محصول Skype For Business 2015

لینک دانلود برنامه Skype For Business 2015 از سایت مایکروسافت:  دانلود نرم افزار


آموزش های رایگان ارائه شده قسمتی از محصول آموزشی فرزان در دوره (Skype For Business (Lync Server می باشد.

8 نظرا برای این مطلب