برگزاری آزمون و اعطای مدرک پایان دوره معتبر:

گروه آموزشی فرزان پس از چهار سال فعالیت رسمی در حوزه آموزش غیر حضوری در زمینه فناوری اطلاعات و به چاپ رساندن بیش از ۱۵ جلد کتاب چاپی و ارائه مالتی مدیا های متعدد آموزشی و دارا بودن بیش از چند هزار مشتری در سراسر ایران اعم از: کارشناسان ، متخصصین و دانشجویان و علاقه مندان به فناوری اطلاعات و با توجه به اینکه متقاضیان پس از مطالعه مطالب آموزشی، نیاز به گواهی پایان دوره دارند، اقدام به ارائه گواهینامه های معتبر آموزشی به تمامی خریداران مجموعه های آموزشی تحت شرایط معینی نموده است. طبق بررسی های کارشناسی شده و با توجه به استقبال متقاضیان گواهینامه ی معتبر آموزشی جهت ورود به بازار کار و همچنین تکمیل رزومه ی خود، بر آن شدیم تا با فراهم نمودن شرایط برگزاری آزمون برای دانش آموختگان این حوزه، زمینه ی دریافت گواهینامه ی آموزشی را برایشان ایجاد کنیم. به این ترتیب که دانش آموختگان گروه آموزشی فرزان که با خرید از محصولات مالتی مدیا یا کتب تالیفی، دوره های مورد نظر گذرانده اند به مرکز آزمون  معرفی شده و اقدامات لازم جهت برگزاری آزمون صورت می گیرد.

در صورتی که متقاضیان شرایط قبولی در آزمون ذکر شده را دارا باشند گواهینامه ای مبنی بر کسب موفقیت در آزمون دوره ی مورد نظر برای ایشان صادر می شود. لازم به ذکر است این امکان برای کسانی که تاکنون از محصولات ما استفاده نکردند نیز وجود دارد. اما بهره مندی از تخفیف های ویژه تنها مختص به مشتریان سابق است.

مدارک فرزان برای دانش آموختگان

امکان دیگری به سایت گروه آموزشی فرزان اضافه خواهد شد تا از طریق آن هریک از متقاضیان صدور مدرک بتوانند با استفاده از کد رهگیری مخصوص، سوابق موجود شامل مدرک ، مقالات و نمره کسب شده ی مربوط به خود را در پروفایل کاربری مشاهده کند. همینطور امکان استعلام مدارک از سامانه آزمون نیز وجود خواهد شد. متقاضیانی که سابقه ی کار مرتبط با آزمونی که در آن شرکت کردند را دارند و همین طور تخصص های دیگری در زمینه ی IT داشته باشند میتوانند رزومه خود را جهت ثبت در پروفایل کاربری ارسال کنند تا ازین طریق سوابق ایشان جهت همکاری با گروه آموزشی فرزان بررسی شود.

تمامی مشتریانی که دوره های آموزشی مورد نظر جهت دریافت گواهینامه را از طریق خرید یکی از محصولات مالتی مدیا یا کتب تالیفی گروه آموزشی فرزان گذرانده اند و تاریخ حداقل یک ماه از دریافت محصول گذشته باشد می توانند از تسهیلات ویژه ی مشتریان فرزان استفاده کنند. به این ترتیب که با توجه به دوره ی مورد نظر بخشی از هزینه ی آزمون توسط گروه آموزشی فرزان پرداخت می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمایید:

۱٫ شرایط برگزاری آزمون: (به صورت حضوری و یا غیرحضوری)

۲٫ جدول هزینه های هر آزمون (ویژه متقاضیان آزاد و یا مشتریان فرزان) و شرایط پرداخت

متقاضیان می توانند درخواست خود را مبنی بر شرکت در هر یک از دوره های مورد نظر جهت صدور گواهینامه با ارسال ایمیل به آدرس azmoon@modir-shabake.com ارسال نمایند. اطلاعات مورد نیاز برای درخواست به شرح زیر است:

نام دوره آموزشی مورد نظر جهت شرکت در آزمون

نام و نام خانوادگی

آدرس کامل محل سکونت به همراه کد پستی (جهت ارسال اصل مدرک)

فتوکپی شناسنامه و کارت ملی اسکن شده در فرمت JPEG حداکثر حجم ۵۰۰KB

یک قطعه عکس رنگی ۴×۳ پرسنلی زمینه سفید تهیه شده در سال جاری

ارسال رزومه کاری (سوابق علمی، آموزشی و کاری)

سریال فعال سازی محصولات خریداری شده (در صورتی که مشتری فرزان می باشید)

امضای فرم تعهدنامه قوانین و مقررات شرکت در آزمون

اطلاعات پرداخت فیش واریزی ۵۰% مبلغ شرکت در آزمون و دریافت مدرک

در همین راستا تمامی علاقه مندان می توانند درخواست پیش ثبت نام شرکت در آزمون و اعطای مدرک را به ایمیل شرکت ارسال نمایند.

با امید آنکه در راستای سیاست گذاری بر پایه مشتری مداری و توسعه فرهنگ آموزش غیر حضوری توانسته باشیم رضایت شما دانش پژوهان محترم را در ارائه این خدمات جلب نماییم.