آموزش پیکربندی نرم افزارهای Acronis’ True Image Home 2011 به صورت عملی و کاربردی

گروه آموزشی فرزان برای علاقه مندان شبکه، آموزش هایی را به صورت فیلم آموزشی فارسی در زمینه شبکه و مجازی سازی ارائه می دهد تا مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد، در هر نوبت، دانلود یکی از مباحث پر کاربرد آموزشی را در نظر گرفته ایم تا ضمن ارائه خدمات آموزشی خود به شما عزیزان، با سبک آموزشهای ما نیز آشنا شده و پیشنهادات خود را برای دوره های آموزشی درخواستی یا سبک به کار گرفته شده در این آموزشها با ما در میان بگذارید.


پیکربندی تخصصی آموزش کارکرد Acronis’ True Image Home 2011

2 ساعت آموزش تصویری به زبان فارسی

بعنوان یکی دیگر از آموزش های رایگان قصد داریم پیکربندی و آموزش یکی از نرم افزارهای مطرح در زمینه تهیه Image و Backup از سیستم عامل را به صورت آموزش تصویری به زبان فارسی ارائه دهیم. در این آموزش به طور کامل نحوه پیکربندی و کار با نرم افزار Acronis’ True Image Home 2011 به صورت کاملاً عملی آموزش داده شده است. محصولات خانواده Acronis بسیار متنوع می باشند و هر کدام برای استفاده در شرایط خاصی می باشند. از جمله توانمندی هایی که این نرم افزارها دارند امکان تهیه یک نسخه کپی تحت نام Image از تمامی سیستم عامل، درایورها، دیتا، و نرم افزارهای نصب شده بر روی آن می باشد و برگرداندن آن بر روی هارد کامپیوتری که حتی پاریشن بندی هم نشده است. به این ترتیب یک سیستم عامل جدید بر روی کامپیوتر جدید از طریق Image و نرم افزار Acronis نصب می شود، این پروسه در کمترین زمان ممکن انجام می شود.(در حدود 10 الی 20 دقیقه) و پس از پایان آن، تمامی برنامه ها، دیتا و هر آنچه بر روی کامپیوتر اولیه داشتید بر روی سایر کامپیوترها قرار می گیرد.پیاده سازی تمامی مراحل از صفر تا صد کارکرد این نرم افزار در حدود 2 ساعت آموزشی فارسی محصول شرکت فرزان به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.


برای مشاهده فیلم ها نیاز به برنامه  WinRAR و Media Player خواهید داشت.<<

  1.  آموزش کارکرد نرم افزار Acronis (نصب، راه اندازی، و پیاده سازی عملی)

(مدت زمان آموزش این فیلم 33 دقیقه می باشد.)

لینک دانلود فیلم مالتی مدیای آموزشی (41MB)


  1. آموزش استفاده از Bootable CD نرم افزار Acronis True Image Home 2011

(مدت زمان آموزش این فیلم 66 دقیقه می باشد.)

لینک دانلود فیلم مالتی مدیای آموزشی (57MB)

دانلود نرم افزار Acronis True Image Home 2011 به همراه سریال


آموزش های رایگان ارائه شده قسمتی از محصول آموزشی فرزان در دوره MCITP Server 2008R2 می باشد.

1 نظرا برای این مطلب

20/10/25 12:30
VAHIDI

سلام لطفا ACRONIS TRUE IMAGE HOME 2011 14.0 BUILD 6857 RECOVERY DISK که فایل ISO است و بوت میشه رو واسه دانلود بزارین تو آموزشتون اسم پوشه این است:
ACRONIS TRUE IMAGE HOME 2011 14.0 BUILD 6857 RECOVERY DISK

ممنون


دیدگاه خود را بنویسید