شروع به کار وب سایت جدید فرزان

باعث افتخار خود می دانیم، در ششمین سال فعالیت گروه آموزشی فرزان، آغاز به کار رسمی وب سایت جدیدمان را به اطلاع تمامی کاربران و بازدید کنندگان محترم برسانیم. در این دوره فعالیت، موفق به جلب رضایت بیش از ۵۰۰۰ مشتری در سراسر ایران و کسب افتخارات متعدد شده ایم. از جمله دستاوردهای گروه فرزان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تالیف و به چاپ رساندن بیش از ۱۵ عنوان کتاب تخصصی در زمینه های مهندسی شبکه و امنیت، همکاری با بیش از ۱۵ تن از اساتید و متخصصین و کارشناسان برتر در حوزه آموزشگاهی و تولید بیش از ۳۰ عنوان فیلم آموزشی تخصصی به زبان فارسی.

در این مسیر خداوند منان را شاکریم و از لطف بیشمار شما علاقه مندان به شبکه و آی تی که موجب گردید گروه فرزان به برترین موسسه تولید محتواهای تخصصی در ایران مبدل گردد سپاسگزاریم.  وب سایت جدید نیز در جهت فراهم نمودن امکانات بهتر برای بازدیدکنندگان طراحی و آغاز به کار نموده است.  دراین وب سایت امکاناتی شامل سبد خرید جدید، دسته بندی بهتر مطالب، دانلود فیلم های آموزشی و مقالات رایگان، اخبار به روز آی تی ،امکان جستجوی محصول مورد نظر و بسیاری مطالب دیگر ،قرار داده شده است.

بدین وسیله خواهشمندیم با عضویت در وب سایت جدید، به جمع کاربران فعال سایت بپیوندید و از تمامی مزایای سایت بهرمند گردید. امید است با رضایت و پشتیبانی شما خوبان همچنان مسیر رو به ترقیمان در جهت ارتقاء خدمات به شما عزیزان را ادامه داده و روز به روز بیشتر حسن رضایتتان را جلب نماییم. با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود، ما را در این امر یاری نموده و همچنان همکاری تنگاتنگ خود را با ما حفظ نمایید.

به لطف خداوند، به زودی با ارائه امکانات و قابلیت های جدید، توانایی خدمتگزاری بهتر، به شما بازدید کنندگان محترم را خواهیم داشت.

با سپاس از همراهی شما

4 نظرا برای این مطلب

16/02/07 10:39
مجید پارخ پور

با سلام و تبریک

انشاالله روز به روز در کارتان موفق تر باشید.

ارادتمند همیشگی

پارخ پور

16/02/13 04:08
خیام اسلامی

بنده از مشتریان همیشگی شما هستم و بار دیگه بابت ویدیوهای بسار کامل و با کیفیت شما نهایت تشکر رو دارم به خصوص مالتی مدیاهای سیسکو واقعا حرف ندارن.

16/03/15 04:25
سعید شریف

با سلام و خسته نباشیدخدمت گروه آموزشی فرزان اینجانب سعید شریف هستم و بی نهایت تشکر میکنم از فیلم های آموزشی مالتی مدیا فارسی بسیار عالی است.

19/09/08 07:58
kianoosh

با سلام و خسته نباشید حضور اساتید محترم گروه فرزان به خصوص استاد شیرخدایی ارزویی سلامت و پیشرفت روز افزون برای گروه دارم خدا قوت


دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.