دانلود کتاب Troubleshooting Windows Windows with PowerShell

گروه آموزشی فرزان در زمینه شبکه و دوره های مختلف آی تی فایل های PDF و منابع (رفرنس های زبان اصلی) مخصوص هر دوره را آماده سازی نموده و شما عزیزان می توانید بر اساس نیاز خود از آموزش های منحصر به فرد ارائه شده در این کتاب های الکترونیکی انگلیسی بهره مند شوید. مطالعه این کتاب کمک بسیاری به بالاتر رفتن سطح فنی شما خواهد داشت.


یکی از ایراداتی که همیشه به مایکروسافت ویندوز وارد بود این بود که خط فرمان ضعیف تری نسبت به سیستم عامل های دیگر مانند لینوکس و خانواده یونیکس دارد و مدیران شبکه برای اجرای دستورات خود از طریق Command Prompt که خط فرمان ویندوز است با موانع زیادی از جمله محدودیت در اجرای فرامین روبرو بودند. از این رو مایکروسافت با ارائه Microsoft Windows PowerShell این نیاز اساسی و مهم را که در ویندوز احساس میشد به خوبی رفع و رجوع کرد. از جمله این امکانات میتوان به اسکریپت نویسی در محیط Powershell اشاره کرد.Windows Powershell به طور پیشفرض بر روی ویندوزهای vista و ۷ و Server 2008 موجود است اما نسخه هایی نیز برای سایر نسخ ویندوز ارائه شده که میتوانید از سایت مایکروسافت دریافت نمایید.


نام کتاب : Troubleshooting Windows Server with PowerShell


تعداد صفحات : ۱۵۵


حجم فایل : ۹ مگابایت


دانلود کتاب الکترونیکی


PDF رایگان کتاب Troubleshooting Windows Server with PowerShell | دانلود رایگان کتاب پاورشل ویندوز
کناب Troubleshooting Windows Server with PowerShell

سر فصل های کتاب الکترونیکی  Troubleshooting Windows Server with PowerShell | دانلود رایگان PDF کتاب Troubleshooting Windows Server with PowerShell
سر فصل های کتاب Troubleshooting Windows Server with PowerShell


دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.