دانلود نقشه راه علاقه مندان به دوره های تخصصی مدارک مایکروسافت

توضیحات: معمولاً شرکت های بزرگ و صاحب نام در زمینه آی تی به ویژه شبکه دوره های آموزشی تخصصی متفاوتی دارند که بر اساس محصولات و تولیدات نرم افزاری و ساخت افزاری آنان می باشد. بر همین اساس مدارک تخصصی متفاوتی نیز به متقاضیان ارائه می شود که ارزش بین المللی دارند و برای بازار کار مناسب هستند و نشان دهنده تخصص و قابلیت های فنی فردی است که موفق به دریافت مدارک دوره های فوق شده است.

بر همین اساس نقشه راه ویژه ای از طرف اینگونه شرکت ها منتشر می شود بعنوان مثال، شرکت هایی از قبیل مایکروسافت، سیسکو، اچ پی، و سایر غول های فناوری اطلاعات دسته بندی از محصولات خودشان و دوره های آموزشی و مدارک بر اساس آنها در قالب نقشه راه Road Map ارائه می کنند.

شرکت ماکروسافت نیز با توجه به تعدد محصولات آموزشی در حوزه آی تی و شبکه و حتی بازار عمومی دوره های مخصوص آموزشی و مدارک مرتبط را در نقشه راه جامع معرفی نموده است. معمولاً نقشه راه هر چند سال یک بار به روز رسانی شده و شامل جدیدترین دوره های آموزشی و مدارک مربوط به آنان می گردد.

در این قسمت چندین نقشه راه از دوره های متفاوت مایکروسافت را برای علاقه مندان قرار داده ایم که بعضی از آنها به طور مشخص در زمینه شبکه می باشند و بعضی شامل دوره های عمومی مثل Office نیز می باشند.

امیدواریم مشاهده این موارد و دسته بندی ها کمک خوبی به علاقه مندان دنیای شبکه و آی تی در جهت چگونگی انتخاب مسیر آموزش خودشان داشته باشد.


جهت مشاهده با کیفیت بالای نقشه راه بر روی لینک زیر کلیک و یا در New Tab باز نمایید.

مشاهده با کیفیت بالا

دانلود PDF


microsoft-roadmap-2

ms-roadmap-1

دانولود و مشاهده نقشه راه متخصصین مایکروسافت برای دوره های شبکه و آی تی
نقشه راه متخصصین مایکروسافت برای دوره های شبکه و آی تی

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.