اندازه گیری در تصاویر توسط اپلیکیشن اندرویدی ImageMeter + لینک دانلود

Image Meter یک اپلیکیشن کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید طول، عرض یا فواصل موجود در عکس‌ها را به طور تقریبی اندازه‌گیری کنید.

یکی از استفاده‌های نسبتا تخصصی که از گوشی‌های موبایل می‌شود مباحث مربوط به نقشه‌کشی و طراحی‌های ساختمانی است‌. در زمینه نقشه کشی برنامه های متنوعی وجود دارد ولی این اپلیکیشن جالب که به کمک آن و دوربین گوشی می‌توانید اندازه سطوح یا زاویه‌ها را انذازه‌گیری کنید متفاوت است، برای مثال می‌توانید از پنجره‌ی اتاق خود عکسبرداری کنید و توسط ابزارک‌های موجود در برنامه طول و عرض پنجره را محاسبه کرده تا برای اموری مانند سفارش و طراحی پرده بتوانید از آن استفاده کنید. این کار علاوه بر اینکه قادر به انجام این موارد برای دوربین گوشی است برای تصاویری که از پیش در گوشی وجود دارند نیز قابل انجام خواهد بود.

4d722e57-0fb4-40a1-865e-b7c8baeaf366

درواقع امر اندازه‌گیری هم به صورت زنده و در هنگام عکسبرداری قابل انجام است و هم برای اندازه گیری اجسام موجود در عکس های حافظه موبایل خود می توانید از این برنامه استفاده کنید. نکته‌ی ارزشمندی که در ImageMeter وجود دارد، آیتم‌های آزادانه برای اندازه‌گیری است به طوری که محدود به خط راست یا خطوط مشابه نیستید و می‌توانید هر طولی که انگشت خود را در ابتدای آن قرار دادید و تا سمت دیگر کشیده‌اید را محاسبه کنید. امکان اندازه‌گیری طول، زاویه و سایر موارد، استفاده از واحد متر برای اندازه‌گیری، امکان خروجی گرفتن از نتیجه نهایی در فرمت‌های PDF, JPEG و PNG و سایر فرمت‌ها از دیگر ویژگی‌های این برنامه به حساب می‌آیند

برای دانلود این اپلیکیشن می توانید  از لینک زیر استفاده کنید:

دانلود اپلیکیشن‌

1 نظرا برای این مطلب

20/03/10 09:22
faramarz

دانلود


دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.