افشای تصویری از آیفون ۷‌ پلاس در جلسه داخلی فاکسکان

مشخص شدن منشاء شایعاتی که در مورد آیفون ۷ شنیده می شد

فاکسکان اخیرا نشستی داخلی را با حضور کارکنانش برگزار کرده که طی آن تصویری از آیفون ۷ پلاس اپل فاش شد. تقریبا ۲ ماه تا به رونمایی از نسل جدید آیفون‌های اپل مانده است که فاکسکان به عنوان مونتاژکننده این گوشی‌های هوشمند یک جلسه‌‌ داخلی را با حضور کارکنانش برگزار کرد که طی این جلسه اسلایدی را که حاوی تصویری از آیفون ۷ پلاس بوده به نمایش گذاشته شد.

در این تصویر می‌توان مشاهده کرد که آیفون ۷ پلاس مجهز به نمایشگر ۵.۵ اینچی از وجود دوربین با لنز دوگانه و رزولوشن ۱۲ مگاپیکسل بهره می‌برد. در این اسلاید می‌توان شیارهای جدید تعبیه برای آیفون ۷ پلاس را مشاهده کرد که در گوشه‌های آیفون زیر انحنای هر لبه قرار دارد. البته قابل ذکرترین نکته در این عکس، همراه شدن این گوشی با iOS 10‌ است که البته چندان تعجب برانگیز نیست.

مشخصات آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس

البته هنوز شایعات بسیار زیادی در مورد آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس این کمپانی شنیده می شود که از جمله‌ی آن می‌توان به حذف جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری اشاره کرد که از این رو احتمالا شاهد عرضه‌ی ایربادهای لایتنینگ یا عرضه‌ی آداپتور تبدیل لایتنیگ به درگاه ۳.۵ میلی متری خواهیم بود. البته یکی دیگر از شایعاتی که در مورد این اسمارت فون شنیده می شود این است که در مقابل آب و گرد و غبار مقاوم است و از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند.

پیش از این نیز در نسل‌های پیشین آیفون ، فاکسکان سابقه‌ی افشای اطلاعات و تصاویر این اسمارت فون ها را دارد، بطوری که این کمپانی پنج ماه پیش از رونمایی آیفون ۶، تصویری از این گوشی را فاش کرد.


دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.