آشنایی با چگونگی پیاده سازی انواع روش های نصب Windows XP

آشنایی با چگونگی پیاده سازی انواع روش های نصب Windows XP

توضیحات:

نصب ویندوز اکس پی هنوز هم پس از گذشت سالها از ارائه آن به بازار یکی از ذغدغه های کاربران و استفاده کنندگان از این سیستم عامل می باشد، از سوی دیگر بسیاری از مراکز بزرک تجاری و اداری از این سیستم عامل در سطح وسیع برای کاربران و کارمندان استفاده می گردد و مدیران و کارشناسان شبکه هنوز هم با نصب های متعدد ویندوز XPبه صورت روزانه سروکار دارند.

در این کتاب الکترونیکی می توانید به طور کامل با نصب کلاسیک و ابتدایی Windows XPاز طریق CDآشنا شوید و یک بار برای همیشه با تمامی مراحل و قسمت های مختص به پروسه نصب آشنا شوید، در این کتاب سعی شده است با استفاده از عکس های متعدد و توضیحات مربوطه راه شما را برای نصب این سیستم عامل حتی بعنوان یک کار غیر متخصص نیز آسان گردد.

همچنین در قسمت های دیگر از کتاب فوق با روش های متنوع نصب Windows XPدر داخل شبکه آشنا خواهید شد و در صورتی که بعنوان یک مدیر و یا کارشناس شبکه در حال فعالیت هستید می توانید با روش های پیشرفته و حرفه ایی تر نصب این سیستم عامل در محیط های کاری بزرگ و با تعداد کامپیوترهای زیاد آشنا شوید.

 در این کتاب الکترونیکی شما با چگونگی ایجاد یک CDنصب اتوماتیک از Windows XPبراساس تنظیمات دلخواه نصب آشنا خواهید گشت، و پس از مطالعه دقیق مفاهیم می توانید یک CDنصب اتوماتیک را برای خودتان ایجاد کنید و حتی آن را به دوستان و همکاران هدیه نمایید، درست همانند CDهایی که در بازار وجود دارد و بنام نصب اتوماتیک و بودن دخالت کاربر فروخته می شوند.

مفاهیم بیان شده در این کتاب عبارتند از:

نصب ویندوز اکس پی به طور کامل از طریقCD

نصب ویندوز اکس پی از طریق شبکه

نصب ویندوز اکس پی از طریق روش Imaging(بهترین شیوه نصب در شبکه های بزرگ)

چگونگی ایجاد CDنصب اتوماتیک ویندوز اکس پی و اتوماتیک سازی پروسه نصب ویندوز (ایجاد Answer File)

تمامی مفاهیم موجود در این کتاب به صورت کاملاً عملی و مورد پیاده سازی کامل قرار گرفته است و مطالعه این کتاب را به تمامی کاربران عمومی و متخصصین کامپیوتر و تمامی افرادی که در محیط های کاری و یا شخصی قصد نصب و استفاده از سیستم عامل Windows XPدارند،پیشنهاد می گردد.

تعداد صفحات کتاب: ۱۲۱

زمان انتشار: فروردین ۱۳۹۰

دسته بندی: مهندسی شبکه


برای دانلود از سایت سافت گذر بر روی لینک کلیک کنید


دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.