گوشی هوشمند مدل Maimang 5 هواوی

آن طور که پیش بینی می شود ،هواوی تصمیم گرفته تا مدل کوچکتر گوشی‌هوشمند Huawei Mate 8 را در روز ۱۴ جولای (۲۴ تیرماه) معرفی کند. این گوشی‌هوشمند دارای یک دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی و ۴ گیگابایت رم پردازشی است. پوستر تبلیغاتی گوشی‌هوشمند جدیدی از هواوی منتشر شده که ترجمه شعار روی آن به این صورت است: «از آنچه جوان است نترس» یا بهتر از آن «از جوان شدن نترس» است.با این گفته می توانیم متوجه شویم که با محصولیاز نسلجدید روبرو خواهیم بود.

دستگاهMaimang 5 در دو مدل تولید خواهد شد. مدل اول از ۴ گیگابایت حافظه رم پردازشیبهره می‌برد و حافظه داخلی ذخیره‌سازی آن ۶۴ گیگابایت می باشد. دوربین اصلیتعبیه شده برای این دستگاه۱۶ مگاپیکسلی بوده و از لرزشگیر اپتیکال بهره می‌برد وهمچنینتوانایی ثبت ویدیوهای با کیفیت 4K را دارد. پردازنده این محصول اسنپدراگون ۶۵۰ ویاد احتمالا اسنپدراگون ۶۵۲ است. این گوشی‌هوشمندمی تواند با محصولاتی چون OPPO R9 و Vivo X7 رقابت کند . و در این مدل بر خلافمدل هایMate 8 یا OPPO R9 کهدارایبدنه‌هایی فلزی هستند،Maimang 5 احتمالا دارایبدنه‌ای از جنس شیشهاست و فریم آن نیزفلزی خواهد بود.پیش بینی می شود قیمت این گوشی حدود۲۹۹ دلار برای مدل پایه در نظر گرفته شود.

البته هنوز هیچ تاییدیه‌‌ی رسمی‌ای در مورد این گوشی‌هوشمند صادر نشده است و برای جزییات بیشتر این محصول باید تا زمان عرضه آن صبر کنیم.

پوستر هایی از محصول این شرکت

c3bd5df1-e703-4924-a980-68c4f9178540

80a150c2-4a66-47ba-8aa2-c08db0d22722


دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.