ساعت هوشمند ۷ دلاری U8 با قابلیت های کاربردی معرفی شد

ساعت هوشمند ارزان

در عصر فناوری و تکنولوژی ، ساعت های هوشمندی با فناوری نوآورانه ای راهی بازار شده اند ولی اغلب به دلیل قیمت بسیار بالای آنها مورد استفاده ی همگان قرار نگرفته اند. ولی به تازگی یک ساعت‌ هوشمند ارزان به ارزش ۷ دلار معرفی شده که قابلیت ردیابی خواب و شمارش تعداد گام‌ها را دارد.

ویژگی های ساعت هوشمند U8

ساعت‌های هوشمند مختلف زیادی تاکنون به بازار عرضه شده‌اند که عمده تفاوت آنها در قابلیت‌ها و کارایی آنها است که به کاربران ارائه می‌دهند. از جمله قابلیت‌های این رده از محصولات می‌توان به ردیابی خواب و یا سنسور تشخیص شدت اشعه فرابنفش اشاره کرد. با وجود اینکه بیشتر این محصولات قیمت بالایی دارند، اما نمونه‌های ارزان قیمتی نیز ساخته شده‌اند.

ساعت هوشمند U8 با قابلیت پاسخگویی به تماس از طریق اتصال به بلوتوث و برقراری تماس و نیز امکان تنظیم هشدار، یکی از همین نمونه های ارزان قیمت است. قیمت اصلی این دستگاه ۱۷.۵۶ دلار می باشد، اما در حال حاضر می‌توانید آن را با قیمت استثنایی ۷ دلار از وب‌سایت خرده فروشی Gearbest خریداری کنید و ز قابلیت های آن بهره ببرید

بررسی خصوصیات ساعت U8

همچنین در این وب‌سایت می‌توانید ساعت‌های هوشمند با قیمت‌های ۸ و ۹ دلار  را پیدا و خریداری کنید. ولی امروز در این مطلب در مورد ساعت هوشمند U8 صحبت می کنیم و بر قابلیت ها و ویژگی های این محصول مروری می کنیم.

سیستم عامل این ساعت هوشمند اندروید بوده و امکان برقراری تماس‌های صوتی با آن وجود دارد. البته این محصول راهنمای کاربری ندارد. علاوه بر این ، محصول مورد بحث ما ضدآب بوده و مجهز به صفحه‌نمایش لمسی است. هر چند که در بخش سوال و جواب وب‌سایت فروشنده این ساعت هوشمند اعلام شده که قابلیت ضدآب ندارد و با توجه به قیمت ۷ دلاری آن، نباید در این مورد به ساعت هوشمند U8 چندان اعتماد کرد.


دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.