تصویر رندر گوشی اندرویدی نوکیا P1 فاش شد

در ماه می میلادی نوکیا قراردادهایی را ثبت و به امضا رساند که ورود دوباره‌ی این کمپانی را به حوزه‌ی تولید گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی تایید می کند. هم اکنون تصویری رندر شده منتسب به نوکیا P1 منتشر شده که احتمال معرفی محصولی از جانب این کمپانی فنلاندی‌ را بیش از پیش تقویت می‌کند.

کمپانی نوکیا پس از فروش بخش تولید گوشی‌های هوشمند خود، در ماه می قراردادهایی را به امضا رساند که براساس آن امکان عرضه‌ی انواع گجت‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید و برند نوکیا را به این کمپانی می‌دهد. بر اساس گفته ها و خبر ها فنلاندی‌ها در پی عرضه‌ی محصولات مبتنی بر سیستم عامل اندروید به بازار هستند که به احتمال بسیار زیاد با همکاری فاکس‌کان و کمپانی موسوم به HMD راهی بازار خواهند شد. HMD یک کمپانی نوپا زیر پرچم فاکس‌کان است که متخصصین پیشین بخش موبایل مایکروسافت در آن فعالیت می‌کنند.

امروز تصویری رندر شده منتسب به نوکیا با نام Nokia P1 انتشار یافت که بیش از پیش  ، احتمالات و شایعات در خصوص رونمایی از این گوشی هوشمند را افزایش داده است. شنیده‌ها گویای این موضوع هستند که این گوشی هوشمند توسط کمپانی  InFocus/Sharp طراحی شده است که واقعی بودن این خبر را با توجه به تصاحب شارپ توسط فاکس‌کان تقویت می‌کند.

به نظر می‌رسد این گوشی هوشمند در دو رنگ آبی و صورتی عرضه شود. البته هنوز اطلاعات زیادی در مورد جزئیات این گوشی هوشمند در دسترس نیست. البته هنوز نمی‌توان این اخبار را به درستی تایید کرد و باید هنوز کمی صیر کرد.

براساس اطلاعات ارائه شده ، حاکی از قرارداد کمپانی نوکیا با مایکروسافت است، فنلاندی‌ها نمی‌توانند تا انتهای سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۶ میلادی گجتی را با برند نوکیا راهی بازار کند، به همین جهت احتمال میرود که در پاییز سال جاری میلادی باید شاهد فعالیت‌هایی از سوی نوکیا برای رونمایی و عرضه‌ی یک گوشی هوشمند به بازار باشیم.


دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.