farzan-vip

گروه آموزشی فرزان در راستای مشتری مداری به این مسئله واقف است که همراهی با مشتری و مراقبت از جایگاه ویژه مشتریان به عنوان بزرگترین سرمایه شرکت، راز وفاداری و رضایتمندی مداوم مصرف کنندگان است. برای نیل به این هدف و به پاس قدردانی از مشتریان وفادار، مجموعه تخصصی فرزان طرح ویژه ای را برای عزیزانی که از محصولات استفاده می کنند در نظر گرفته و بخش VIP خود را راه اندازی نموده است. وجود بیش از 2000 هزار مشتری از سازمانهای خصوصی و دولتی و همین طور دانشجویان و علاقه مندان به شبکه باعث شده است این گروه آموزشی اقدام به فراهم نمودن تسهیلات خاصی برای این مشتریان نماید.

مزایای ثبت نام در طرح ویژه مشتریان VIP :

1. امکان خرید محصولات تولید شده و در دست تولید از قبیل: (مالتی مدیا، کتاب های چاپی و الکترونیکی)

2.بهره مندی از تخفیف ویژه خرید محصولات با قیمت مناسبتر نسبت به خرید عادی

شرایط ثبت نام در طرح ویژه مشتریان VIP :

تحفیف ویژه بر اساس آخرین فاکتور خریداری شده محصولات در سفارش جدید اعمال می گردد.

شرایط تخفیف به شرح زیر است:

در صورتی که در آخرین فاکتور خریدار مبلغ نهایی بیش از 50000  تومان باشد مبلغ 10 درصد در خرید آتی بعنوان تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.

در صورتی که در آخرین فاکتور خریدار مبلغ نهایی بیش از 100000 تومان باشد مبلغ 15 درصد در خرید آتی بعنوان تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.

در صورتی که در آخرین فاکتور خریدار مبلغ نهایی بیش از 200000 تومان باشد مبلغ 20 درصد در خرید آتی بعنوان تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.

برای تکمیل مراحل عضویت خواهشمندیم فرم زیر را تکمیل نمایید. پس از ارسال و در خرید های آتی در قسمت توضیحات سفارش ثبت شده آخرین مبلغ فاکتور پرداختی را قید نمایید تا تخفیف در سفارش شما لحاظ گردد.

تکمیل فرم مشتریان ویژه فرزان