متخصص امنیت سایبری شوید...

می دونستی الان بازار کار امنیت سایبری خیلی داغ شده! تهدیدات امنیتی خیلی زیاد شده و تقریبا همه شرکت ها و سازمان ها دنبال ارتقای امنیت خودشون هستند.

می دونستی خیلی از سایت ها هستند که نیاز به کارشناسان امنیتی دارند تا مقابل حملات سایری ازشون محافظت شه!

خبر داشتی کسانی که متخصص امنیت هستند، بالاترین درآمدها و دارند؟

خوب الان فرصت خوبی داری که تو سال 1401 خودت برای ورود به جمع متخصصین امنیت سایبری آماده کنی!

کارشـناس امنـیت سایبـری چه فـردی هست؟

یعنی فردی که با دانش خودش جلوی تهدیدات امنیتی، باگ های امنیتی و حفره ها و بگیره و بتونه در مقابل حملات هکرها سایت ها، شبکه سازمان ها و حتی اپلیکیشن ها ایمن کنه!  یعنی کسی که راه های نفوذ و تشخیص بده و اجازه نده از حفره های امنیتی کسی بدونه به یک وب سایت یا شبکه، یک اپلیکیشن حمله کنه و آسیب بهشون وارد کنه.

هکر کلاه سفید یا هکر قانونی به کسی گفته می شه که دانش فنی و عملی بالایی داره و تسلط خوبی به مباحث مرتبط با امنیت داره و در این همین راستا قصد دارد از علم و دانش خودش برای ارتقای سطح امنیت استفاده کنه، از تکنیک هایی استفاده کند که باعث جلوگیری از نفوذ و حمله به یک شبکه و وب سایت بشه و جلوی تهدیدهای امنیتی و می گیره و شبکه ها و سایت ها و می تونه ایمن کنه.

هکر اخلاقی طبق قوانین فضای سایبری و پلیس فتا فعالیت می کنه و رفتارها و اعمالی که انجام می ده مطابق با قانون هست و قصد و نیت مخربی نداره و دنبال راه هایی هست که باعث ارتقای امنیت بشه و کمک می کنه به بالارفتن توان دفاعی سایت و شبکه ها و نرم افزارها در مقابل حملات سایبری بشود.

حالا که اینها و متوجه شدی، وقتشه خودت و تو آماده کنی برای اینکه یک امنیت کار حرفه ای بشی!

خوب اگر اطمینان داری که دنبال چه شغلی هستی و دوست داری راه روش آموزش و یاد بگیری و بدونی چه دوره هایی باید بگذرونی؟ چه طوری آموزش ببینی؟ ما همه اینها و بهت توضیح می دیم.

آموزش دوره های امنیتی شبکه با مدرسین حرفه ای گروه فرزان

گروه فرزان با تدریس مدرسین حرفه ای و با تجربه دوره های امنیتی در گرایش های مختلف از هکر قانونمند تا تست نفوذ به صورت ویدئویی تهیه کرده است دوره هایی که شامل مباحث تئوری وتمرین های عملی و سناریوهای کاری به زبان فارسی هست. با آموزش های ما، هم هزینه مناسب تری پرداخت می کنی هم در وقتت صرفه جوبی شده و می تونی با سرعت خیلی بیشتری وارد بازار کار بشی!

حتی سوالات آزمون های بین المللی که انگلیسی هستند به فارسی تشریح و بررسی کردیم!

تقریبا هر دوره ای که لازم داری تا یک متخصص امنیت بشی و جذب بازار کار بشی و ما فراهم کردیم. 

بدون اینکه هزینه های خیلی زیادی برای آموزش کلاس هات داشته باشی می تونی دوره ها که زبان فارسی تدریس شده اند مطالعه کنی، تمرین کنی و از خودت یک متخصص بسازی!

نحوه دریافت دوره ها

دانلودی

زبان

فارسی

مجوز نصب

کامپیوتر و موبایل

درصد پیشرفت دوره ها

تکمیل شده

دسته بندی دوره های امنیت

برای نمایش دوره های هر دسته بندی از کادر های زیر دسته مورد نظر خود را انتخاب کنید

معرفی مدارک و شرکت های معتبر آموزشی بین المللی

شرکت ها و موسساتی که در زمینه امنیت سایبری اقدام به ارائه دوره ها و مدارک آزمون های بین المللی می نمایند بسیار زیاد هستند. هر شرکت در حوزه ها و گرایش های خاصی از امنیت دوره های متفاوتی را ارائه می کند. از جمله معروف ترین شرکت های امینتی که دوره های معتبری ارائه می دهند عبارتند از:

SANS

EC-Council

Offensive Security

از تمامی موسسات فوق، آموزش هایی بر اساس سرفصل های مرتبط به مدارک بین المللی مربوطه تولید شده است که به همراه پیاده سازی عملی مباحث در قابل دوره های آموزشی در سایت فرزان ارائه شده است.

هشدار پلیس فتا

سرفصل های دوره های آموزشی گروه فرزان، صرفا برای بالابردن فضای امنیت سایبری می باشد و تمامی کاربران عزیزمون می بایست طبق قوانین جرائم سایبری ایران و پلیس فتا در این راستا فعالیت نمایید. بدیهی است عواقب هرگونه فعالیت غیرقانونی و غیرمجاز صرفا بعهده کاربران است و مسئولیتی متوجه گروه آموزشی فرزان از این بابت نخواهد بود.

آشنایی با مدرسین دوره ها

مهندس رضا حسین زاده

مهندس رضا حسین زاده از جمله مدرسین مطرح در ایران هستند که سابقه بیش از 15 سال در زمینه طراحی، مشاوره، تدریس و انجام پروژه های تخصصی شبکه و امنیتی سازمان های های دولتی و خصوصی دارند. ایشان جزو نخستین افرادی است که در ایران مدارک تخصصی بین المللی را دریافت کردند. ایشان در طی سالیان فعالیت بعنوان مدرس بیش از 100 دوره آموزشی به صورت حضوری و غیرحضوری تدریس داشته اند و در قالب پروژه های کاری مختلف با شرکت هایی در ایران و خارج از کشور همکاری داشته اند.

مهندس مهرداد بقایی

مهندس بقایی از مدرسین با سابقه و شناخته شده در ایران هستند که در آموزشگاهی مختلفی از جمله مجتمع فنی تهران، کرج، آموزشگاه اورست و بسیاری آموزشگاهی برتر سابقه تدریس دارند. همچنین ایشان دارای مدارک تخصصی بین المللی مایکروسافت و و مجازی سازی هستند. ایشان سابقه فعالیت بعنوان ادمین و کارشناس آی تی در سازمان های دولتی و خصوصی دارا هستند و در تاکنون تعداد زیادی دوره های آموزشی به صورت حضوری و غیرحضوری تدریس داشته اند.

مهندس محمد اخوان

مهندس اخوان سال ها در حوزه امنیت سایبری فعالیت داشته اند و سابقه انجام پروژه های متعددی در زمینه تست نفوذ و امنیت سازمانی و وب سایت ها در کارنامه خودشان دارند. ایشان تاکنون چندین دوره برای مجموعه فرزان تدریس کرده اند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه آموزشی فرزان می باشد.

اعتبار خرید

  • با هر خرید 150 هزار تومان شارژ دریافت نمایید!
  • پس از تکمیل خرید مبلغ در کیف پول سایت اضافه می شود.