پر بازدید ترین سایت‌های استخدام برای کارجویان و کارفرمایان

بدون هیچ توضیح اضافه می‌رویم سر اصل مطلب. این مقاله برای دو قشر تهیه شده است.

  1. کارجویانی که به دنبال استخدام با حقوق و مزایای مناسب هستند
  2. کارفرمایانی که به دنبال استخدام بهترین نیرو هستد

سیاست‌های سایت‌های استخدامی کمی با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از سایت ها به شیوه قدیم فقط آگهی های کارفرمایان را منتشر می‌کنند و کارجو باید به دنبال شغل مناسب خود برای استخدام بگردد. در مقابل برخی ازسایت‌های استخدام ابتدا رزومه کارجو را ذخیره و سپس به کارفرما ارائه می‌دهند. پیشنهاد می‌شود اگر به دنبالاستخدام در یک شرکت معتبر هستید حتما در تمام سایت‌ها رزومه خود را ثبت کنید تا شانس استخدام شما بیشتر شود.

معرفی سایت‌های استخدام 

۱٫ سایت ای‌استخدام برای کارجویان

سایت استخدامی ای‌استخدام دقیقا روش سنتی انتشار آگهی کارفرما را پیش گرفته که البته باتوجه با سابقه و محبوبیت اثبات شده این روش در روزنامه‌ها بازخورد خوبی هم داشته.

اگر به دنبال کارهای مانند مانند مسئول دفتر، منشی، بازاریاب، حسابدار، فروشنده، استخدام‌های سازمانی و… هستید سایت استخدامی ای‌استخدام بهترن گزینه برای شماست.

وبسایت: www.e-estekhdam.com

سایت ای‌استخدام برای کارفرمایان

باتوجه به آمار بازدید بالای این سایت استخدامی و فعالیت‌های خوب ای‌استخدام در شبکه‌های اجتماعی و ایمیل‌مارکتینگ انتخاب خوبی برای جذب نیرو است.

ای‌استخدام برای  کارفرمایان ۴ پلن دارد که بسته به نیاز خود می‌توانید بهترین آگهی استخدام را ثبت کنید.

۲٫ سایت راهنمای همشهری برای کارجویان

محبوب‌ترین ایستگاه استخدام کشورهم وارد فضای وب شد. با توجه یه شهرت استخدام همشهری دیگر هیچ توضیحی لازم نیست، فقط بدانید که آگهی استخدام در انواع رده‌های شغلی به وفور در این سایت یافت می‌شود.

وبسایت: www.rahnama.com

سایت راهنمای همشهری برای کارفرمایان

شرایط ثبت آگهی استخدام در راهنمای همشهری هنوز هم به روال سابق انجام می‌شود. با تماس از طریق وبسایت، تلفن یا تلگرام آگهی خود را ارسال می‌کنید و پس از محاسبه کاراکترها قیمت را اعلام می‌کنند و آگهی استخدام شما در وبسایت و روزنامه همزمان منتشر می‌شود.

۳٫ سایت جابینجا برای کارجویان

جابینجا به نسبت دو سایت استخدامی پیشین که معرفی شد کمی تخصصی‌تر است. اگر در حرفه خود متخصص هستید به خصوص اگر در مشاغل IT مهارت دارید حتما در جابینجا رزومه خود را ثبت کنید.

وبسایت: www.jobinja.ir

سایت جابینجا برای کارفرمایان

باتوجه به تجربه‌ای که من در سایت‌های استخدامی داشتم، پیشنهاد می‌کنم اگر به دنبال استخدام کارشناس IT  هستید حتما در جابینجا آگهی ثبت کنید. پس انتشار آگهی به راحتی در سایت می‌توانید رزومه ها را بررسی و با بهترین گزینه تماس بگیرید.

خبر خوب اینکه اولین آگهی استخدام شما رایگان ثبت می‌شود و از آگهی‌های بعدی مبلیغ ۹۰٫۰۰۰ تومان را برای هر آگهی باید بپردازید.

۴٫ سایت ایران‌تلنت برای کارجویان

اگر در کار خود حرفه‌ای هستید و به دنبال مشاغل رده بالا هستید، یا حتی اگر در حال حاظر مشغول به کارید حتما درسایت استخدامی ایران‌تلنت رزومه ثبت کنید. ممکن است شغل بهتری به شما پیشنهاد شود. تمامی رزومه‌ها در ایران‌تلنت باید انگلیسی باشند از این رو امکان انتخاب شما توسط شرکت‌های بین‌المللی‌نیز بسیار بالاست.

وبسایت: www.irantalent.com

سایت ایران‌تلنت برای کارفرمایان

ایران‌تلنت برای انتخاب بهترین نیرو برای مجموعه شما پلن‌های مختلفی را پیش رویتان می‌گذارد، از باز کردن اکانت شما برای مشاهده رزومه‌های فیلتر‌شده براساس نیازتان تا مشاوره برای جذب نیروی کارآمد.

1 نظرا برای این مطلب

99/07/30 02:03
محبوبه کاظمی

سایت ایرانجاب یکی از کاملترین سایت های استخدام برای کارجویان محترم است.


دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.