باعث افتخار خود می دانیم، در ششمین سال فعالیت گروه آموزشی فرزان، آغاز به کار رسمی وب سایت جدیدمان را به اطلاع تمامی کاربران و بازدید کنندگان محترم برسانیم. در این دوره فعالیت، موفق به جلب رضایت بیش از ۵۰۰۰ مشتری در سراسر ایران و کسب افتخارات متعدد شده ایم. از جمله دستاوردهای گروه فرزان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تالیف و به چاپ رساندن بیش از ۱۵ عنوان کتاب تخصصی در زمینه های مهندسی شبکه و امنیت، همکاری با بیش از ۱۵ تن از اساتید و متخصصین و کارشناسان برتر در حوزه آموزشگاهی و تولید بیش از ۳۰ عنوان فیلم آموزشی تخصصی به زبان فارسی.

در این مسیر خداوند منان را شاکریم و از لطف بیشمار شما علاقه مندان به شبکه و آی تی که موجب گردید گروه فرزان به برترین موسسه تولید محتواهای تخصصی در ایران مبدل گردد سپاسگزاریم.  وب سایت جدید نیز در جهت فراهم نمودن امکانات بهتر برای بازدیدکنندگان طراحی و آغاز به کار نموده است.  دراین وب سایت امکاناتی شامل سبد خرید جدید، دسته بندی بهتر مطالب، دانلود فیلم های آموزشی و مقالات رایگان، اخبار به روز آی تی ،امکان جستجوی محصول مورد نظر و بسیاری مطالب دیگر ،قرار داده شده است.

بدین وسیله خواهشمندیم با عضویت در وب سایت جدید، به جمع کاربران فعال سایت بپیوندید و از تمامی مزایای سایت بهرمند گردید. امید است با رضایت و پشتیبانی شما خوبان همچنان مسیر رو به ترقیمان در جهت ارتقاء خدمات به شما عزیزان را ادامه داده و روز به روز بیشتر حسن رضایتتان را جلب نماییم. با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود، ما را در این امر یاری نموده و همچنان همکاری تنگاتنگ خود را با ما حفظ نمایید.

به لطف خداوند، به زودی با ارائه امکانات و قابلیت های جدید، توانایی خدمتگزاری بهتر، به شما بازدید کنندگان محترم را خواهیم داشت.

با سپاس از همراهی شما