شرایط گارانتی و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان”

 

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان” و سفارش کالا از پایگاه این وب سایت به نشانی www.Modir-Shabake.Com به معنی توافق کامل شما با شرایط و قوانین ما می باشد لذا قبل از استفاد سایت و خرید محصولات، و دریافت هرگونه خدمتی می بایست قوانین ذیل را به طور کامل مطالعه نمایید:


۱٫  تمامی کالاها و خدمات موجود در سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند. فعالیتهای این سایت تابع قوانین مقرارت جمهوری اسلامی ایران می باشد.


۲٫ وب سایت فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان”، دارای نماد اعتماد الکترونیکی برای کسب و کارهای اینترنتی از وزارت صنعت و معدن به آدرس www.enamad.ir می باشد. جهت استعلام می توانید به وب سایت اعلام شده مراجعه نمایید.


۳٫ وب سایت فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان”، دارای لوگو رسانه های برخط در جهت تایید هویت صاحب آن و صلاحیت وی برای فعالیت در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی به نشانی www.samandehi.ir می باشد. جهت استعلام می توانید به وب سایت اعلام شده مراجعه نمایید.


۴٫ محصولات مالتی مدیا (فیلم آموزشی) ارائه شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان”، دارای مجوز پروانه انتشار و هولوگرام از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد می باشد به نشانی www.nashr.saramad.ir می باشد. تصویر تمامی مجوزها برای هر محصول قابل مشاهده در وب سایت و قابل استعلام در سایت مرکز رسانه های دیجیتال به نشانی درج شده می باشد.


۵٫ محصولات کتاب های چاپی و الکترونیکی ارائه شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان”، دارای مجوز نشر و شابک از کتابخانه ملی و وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی به نشانی www.ketab.farhang.gov.ir می باشد. تصویر تمامی مجوزها از صفحه اول کتاب ها به همراه شابک برای هر کتاب قابل مشاهده در وب سایت و قابل استعلام از طریق کتابخانه ملی ایران و وزارت ارشاد می باشد.


۶٫ آموزش ها و محتویات وب سایت فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان”، صرفا براى استفاده آموزش شخصى و غیر تجارى کاربران عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. (بر اساس دریافت مجوزهای قانونی و ثبت اثرات تحت قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان می باشد.)


۷٫ استفاده از مطالب و محتواهای وب سایت تنها در صورتی که منافع تجاری در بر نداشته باشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان”، در وب سایت و وبلاگ های دیگر مجاز است.


۸٫ شما به ما اطمنیان می دهید که از مطالب وب سایت فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان”، استفاده صحیح نمایید و از هرگونه تلاش برای دسترسی به ورودی هایی که عمداً در دسترس قرار نگرفته اند خوداری نمایید و ایجاد ضرر به سایت خوداری نمایید.


۹٫ آموزشهای ارائه شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان”، جهت ارتقای امنیت در شبکه های کاری سازمان ها و موسسات می باشد لذا هر گونه سوء استفاده از مباحث ارائه شده که در نهایت منجر به ارتکاب جرایم رایانه ای گردد، قابل پیگرد توسط مراجع قضایی از جمله پلیس فتا می باشد و همچنین هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه گروه آموزشی فرزان نمی باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با متن کامل قانون جرائم رایانه‌ ای به لینک های زیر مراجعه فرمایید: http://www.cyberpolice.ir/page/2551 و http://internet.ir/law.html


۱۰٫ مالکیت مادی و معنوی تمامی محتویات و محصولات “گروه آموزشی فرزان ” متعلق به فروشگاه اینترنتی  “modir-shabake.com” می باشد.


۱۱٫ وب سایت فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان”، به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.


۱۲٫ کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و آدرس کامل به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.


۱۳٫ مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر در فروشگاه اینترنتی”WW.modir-shabake.com” درج شده و گروه آموزشی فرزان به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده می تواند هزینه های مربوطه را از خریدار طلب نماید. (لازم به ذکر است قبل از ارسال با پیک موتوری، به صورت تلفنی هماهنگی های لازم با مشتری انجام خواهد شد.)


۱۴٫ ارزش محصول یا محصولات سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه موارد فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بسته بندی خواهد بود.


۱۵٫ برای تماس باگروه آموزشی فرزان، تنها آدرس های ایمیل ذکر شده دربخش تماس با ما مجاز می باشند و عواقب ارسال هرگونه مطلب از هر ایمیل دیگری متوجه گروه آموزشی فرزان نمی باشد. آدرس ایمیل وب سایت (info@modir-shabake.com)


۱۶٫ امکان ثبت سفارش در هفت روز هفته و ۲۴ ساعته می باشد. و ارسال محصولات منوط به موجود بودن کالا می باشد.


۱۷٫ گروه آموزشی فرزان به طور مستقیم تمامی موارد مربوط به فروش و پشتیبانی محصولات را از طریق وب و ایمیل info@modir-shabake.com ارائه می نماید.


۱۸٫ گروه آموزشی فرزان برای اطلاع رسانی از خدمات، رویدادها و محصولات از طریق ایمیل و پیام کوتاه براساس اطلاعات ثبت شده کاربران اقدام می نماید.


۱۹٫ سعی شده است مطالب موجود در تمامی آموزش های ارائه شده از منابع معتبر جمع آوری گردد، لذا هرگونه اشتباه نگارشی یا مطلب غیر دقیق هیچ گونه مسئولیتی را متوجه گروه آموزشی فرزان نمی کند.


۲۰٫ وب سایت گروه آموزشی فرزان، تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.


۲۱٫ وب سایت گروه آموزشی فرزان، هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏ها و محصولات سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود.


۲۲٫ وب سایت گروه آموزشی فرزان، حق تغییر در خدمات و محصولات و مطالب موجود در سایت را بدون هماهنگی قبلی دارا می باشد.


۲۳٫ وب سایت گروه آموزشی فرزان، هیچ گونه مسئولیتی در قبال حذف صفحات، خرابی، عدم کارکرد و تاخیری که ناشی از (مشکلات نقص اینترنتی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) و عواملی که خارج از حیطه مدیریت سایت باشد را بر عهده نمی گیرد.


۲۴٫ وب سایت گروه آموزشی فرزان، ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. این وب سایت ها تحت کنترل وب سایت ما نمی باشند لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. مسئولیت استفاده از محتویات و تمامی خدمات وب سایت هایی که لینک آنان در وب سایت فرزان موجود است متوجه ما نمی باشد.


محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای وب سایت “گروه آموزشی فرزان” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند و همچنین شما توافق می کنید که استفاده مستمر از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.=


شرایط گارانتی:

مشتری گرامی، با تشکر از حسن انتخاب شما در خرید محصولات از فروشگاه اینترنتی “گروه آموزشی فرزان” و با آرزوی رضایت کامل از محصولات خریداری شده، برای رضایتمندی هر چه بیشتر شما مفتخر به ارائه گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش درسطح ایران می باشیم. این خدمات شامل موارد زیر به مدت یک سال می باشد:

  1. تمامی محصولات تولیدی از قبیل، مالتی مدیا و کتاب الکترونیکی دارای مجوز استفاده بر روی سه کامپیوتر (به دفعات نامحدود) می باشد و با تغییر ویندوز و یا فرمت هارد دیسک از اعتبار کاسته نمی شود. (با تغییر قطعات سخت افزاری کامپیوتر، یک اعتبار نصب کاسته می شود)
  2. چنانچه قابلیت خواندن DVD شما بر اثر مواردی از قبیل: ناخوانا شدن سطح DVD، شکسته و یا مفقود گشتن، و غیره از بین رود، امکان ارسال مجدد پکیج با پرداخت هزینه ارسال وجود دارد.

شرایط مرجوعی:

در صورتیکه پس از از ارسال پکیج (دانلود و یا ارسال پستی) و گرفتن راهنمایی های لازم از کارشناسان، امکان نصب لوح فشرده فراهم نگردید تمامی مبلغ خریداری شده، عیناً و بدون کسر عودت خواهد گردید.


برای ارتباط با واحد خدمات پس از فروش می توانید از روش زیر استفاده کنید:


برای سهولت شما عزیزان امکان برقراری تماس با کارشناسان آموزشی فرزان از طریق ایمیل به آدرس info@modir-shabake.com وجود دارد و در اسرع وقت پاسخ شما به بهترین نحو ممکن ارائه خواهد شد.

امید آنکه در راستای سیاست گذاری بر پایه مشتری مداری و توسعه فرهنگ آموزش غیر حضوری توانسته باشیم جلب رضایت شما مشتری محترم را در ارائه این خدمات کسب نماییم.


با سپاس از همراهی شما

گروه آموزشی فرزان